Установка гбо 4

0
308

Установка газового устаткування на автомобіль
Установка ГБО 4 на автомобіль полягає в використанні сучасних і якісних комплектуючих таких брендів, як Lovato, OMVL, Zavoli, Digitronic, Tamona тісну співпрацю з виробниками даного обладнання дозволяє запропонувати доступні ціни, гарантійне та післягарантійне обслуговування газового обладнання на авто, широкий асортимент витратних матеріалів і запчастин .

установка гбо 4 сучасного на автомобіль відбувається з використанням безпечної технології, всі роботи проводяться оперативно і дозволяють в короткий термін переобладнати автомобіль для їзди на екологічному і більш економічному паливі.

У дусі підприємництва та інтуїції Отторіно Ловато з’явилися в Віченці в 1958 році майстерні, названі в його честь Ловато, які з самого початку зарекомендували себе як досвідчений центр інновації.

Лінія, що розділяє минуле і майбутнє, установка гбо 4 позначилася відразу після розробки і виробництва першого мультиклапана для газового обладнання, і перебуваючи в постійному оновленні, він і до цього дня залишається універсально використовуваним.

Це створення технологічного та культурної спадщини дійшло до наших днів завдяки дітям Отторіно, Ріккардо і Розанне, які після його смерті, постійно з натхненням і новаторством рухали вперед установка гбо 4 розпочату справу.

У 2007 році майстерні Ловато стали називатися Ловато Газ, зосередившись всі вболіваємо виробничої діяльності, установка гбо 4 постійно і дуже гнучко відповідаючи на запити ринку і технологічні виклики.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here