Система вентиляции в частном доме

0
239

Увага! Жодна будівельна компанія не буде рекомендувати установку системи припливно-витяжної вентиляції в ваш (!) Будинок. Причин тому кілька — бажання максимально здешевити ціну пропозиції, небажання возитися з «дрібницями», затягування термінів на проектування та укладення договору, елементарне незнання питання плюс дрімучість і безграмотність «фахівців своєї справи». Максимум, що вони вам порадять — встановити звичайну природну вентиляцію, тобто дірку в кухонній стіні і пластиковий вентгрібок на даху, все! Ну і звичайно ж додадуть, що «дерево дихає (!), Тому вам нічого морочитися навіть і на цей убогий варіант — адже це дерев’яний будинок, а ми — професіонали, кому вірити, якщо не нам-красеня, платите бабки і дихайте на повні груди в новенькому і … згниває будинку ». Все буде саме так, 100% перевірено! Така ось сумна історія …

Чуємо останній голос на захист «дихаючого» дерева — а як же торці дерев’яних колод або клеєного бруса? Адже вони-то реально пропускають повітря! Відповімо — звичайно, торці дерев’яного будинку дійсно пропускають повітря, а також вологу і бруд. система вентиляции в частном доме. Саме торці першими розтріскуються, розбухають і починають руйнуватися, а за ними руйнується і сам дерев’яний будинок.

Саме з цієї причини система вентиляции в частном доме, торці в якісно побудованих дерев’яних будинках ховаються професійними герметиками, а потім фарбуються або просто зашиваються дошкою. Ніякої мови про провітрювання цілого будинку через торці бути не може — це повна маячня!

Важливо знати
Ось типовий приклад система вентиляции в частном доме, введення в оману будівельниками своїх клієнтів: Те, що повітря в древян будинку повинен повністю змінюватися на свіжий раз в 1-2 години, а не на жалюгідні 30% на добу (!), Їм навіть не відомо — ось такі у нас «шановні» будівельники …

До речі,система вентиляции в частном доме пройдіть невеликий тест: підійдіть до дерев’яної стіни, притуліться до неї щільно губами і щосили подмімо. Потім ще раз. І ще останній раз. Все, тест закінчено. Більше цього можна будь-коли робити, так само як і не слухати дилетантів, які говорять про те, що дерево пропускає повітря через свої волокна в обсязі, достатньому для вентиляції цілого дерев’яного будинку.

Яке рішення?
Так будувати чи ні дерев’яний будинок? Звичайно ж будувати! В цілому дерев’яний будинок безумовно хороший, система вентиляции в частном доме він гідно займає місце самого комфортного заміського будинку для проживання людини, його затишок і чарівність неповторні.

Просто зробіть систему вентиляции в частном доме все необхідне для його здоров’я і довголіття, не вірте будівельним «казкам», встановіть в будинку систему припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією VENTYS.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here