Накладка заднего бампера Рено Сандеро 2

0
305

Renault Sandero — один з глобальних проектів французького виробника, який був розроблений для присутності компанії на міжнародному ринку і не в останню чергу завоювати лояльність покупців Європи. Автомобіль відомий у нас не тільки під брендом Renault, але і як Dacia Sandero — модель, складання якої здійснюється на заводі компанії в Румунії. Sandero — хетчбек зі зручним просторим салоном, що відрізняється динамічними привабливими рисами в екстер’єрі, позиціонується виробниками, як автомобіль, який в повній мірі виправдає вимоги сімейних пар, які віддають перевагу активному спосіб життя.накладка заднего бампера Рено Сандеро 2. В першу чергу це міський сімейний автомобіль, який показує відмінну динаміку і маневреність в умовах міського трафіку.

Для всіх витиснених деталей (крім внутрісалонних позицій) ми розробили склад, який перешкоджає вицвітання пластика і впливу хімії на мийках. Склад накладка заднего бампера Рено Сандеро 2 після нанесення приймає матовий відтінок і менше схильний до подряпин порівняно з необробленими деталями, в його складі фарба, лак і ще кілька інгредієнтів.

Завдяки додаванню в нього фарби ми можемо його робити схожим по відтінку з нефарбованими пластиковими частинами автомобіля (саме схожим, тому що все нефарбовані пластикові деталі на автомобілі відрізняються по відтінку навіть між собою),накладка заднего бампера Рено Сандеро 2 або додавати фарбу під колір автомобіля, деталь стає фарбованої, але наближається по відтінку саме до кольору автомобіля.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКлипсы пистоны
Следующая статьяКупить ткани

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here