Расширительные баки

0
210

Мембранні расширительные баки служать для опалювальних систем теплопостачання та холодопостачання.

Інженерні системи в сучасних умовах експлуатації, пред’являють спеціальні вимоги до їх елементам, конструкції таким, як расширительные баки і гідропневмобакі.

Ці баки мають такі відмітні ознаки: безумовна якість виконання, зручність застосування, простота монтажу конструкції, робота системи без завоздушіванія, мінімізація процесу корозії, простота технічного обслуговування, повна технічна документація. расширительные баки Reflex мають міцну конструкцію і надійні в застосуванні.

Всі расширительные баки мають високоякісне зовнішнє покриття, а так само в залежності від моделі та розміру наповнення, пропонуються стандартних кольорів: білого і червоного.

При підвищенні температури теплоносія в системах опалення обсяг води збільшується.

Для вміщення расширительного бака приросту води, а також для відшкодування витоків не щільності в сальники арматури, при спуску повітря через збірники повітря, повітряні крани та інші прилади використовуються розширювальні баки. Їх встановлюють на відстань 750 мм від низу бака до найвищої точки магістрального трубопроводу найвищої будівлі, система опалення якого працює від котельні або центрального теплового пункту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here