Купить биткоины за рубли

0
415

Криптовалюта хоч і революційна грошова одиниця,купить биткоины за рубли але як і фіатние гроші вимагає турботи про власної воєнної безпеки. Мабуть, навіть більше, ніж фіатние гроші.

Дмитро Лаптєв, співзасновник проекту XZEN, розповідає про те, з якими неприємностями стикаються власники кріптосчетов і як цього уникнути.

Як крадуть крипту
У біржі

2 серпня 2016 року курс біткоіни впав за кілька годин на 20%. У цей день була здійснена одна з найбільших крадіжок в історії криптовалюта.

З гонгконгской біржі Bitfinex хакери перевели 119 756 біткоіни, $ 72 млн за курсом на той момент або $ 60 млн після зниження.

Зловмисники знайшли уразливість в системі безпеки біржі.купить биткоины за рубли Bitfinex в якості піклувальника використовувала компанію BitGo: купить биткоины за рубли копії ключів від гаманців зберігалися на серверах біржі, в BitGo і в автономному офлайн сховище.

Хакери обійшли захист BitGo, купить биткоины за рубли зняли обмеження на виведення коштів і за короткий період перевели гроші на тисячі гаманців. Bitfinex ніяк не могла вплинути на ситуацію.

У простої людини
З крадіжкою криптовалюта стикаються не тільки великі біржі, а й прості користувачі. Цього літа стартап CoinDash став жертвою хакерів і втратив більше $ 7,4 млн.

Під час ICO стартап купить биткоины за рубли розмістив свої маркери, але зловмисники підмінили адреса гаманця, на який перераховувалися ефіри (Ethereum) інвесторів. Махінацію швидко розкрили, але за три хвилини хакери зуміли вивести майже 43 500 ефіру.

А скільки вже вкрали?
За нашими підрахунками, починаючи з 2014 року купить биткоины за рубли кіберзлочинцями викрадено біткоіни на суму понад $ 1,8 млрд (за курсом $ 5 000 за 1 біткоіни).

Аналітики Group IB стикалися приблизно з 80 випадками великих зломів великих проектів в останні роки, не враховуючи фішингу при ICO і крадіжок купить биткоины за рубли з гаманців звичайних користувачів.

За даними американської компанії Chainalysis, в цьому році більше 30 тисяч чоловік, що користуються Ethereum, постраждали від дій шахраїв. Середній розмір втрати становить близько $ 7,5 тисячі на людину.

Крім вразливостей в сторонніх системах, купить биткоины за рубли експерти пов’язують високу кількість крадіжок із недостатньою безпекою гаманців, на яких зберігається криптовалюта.

Кріптовалютний гаманець представляє собою програму,купить биткоины за рубли яка володіє набором ключів (паролів для доступу), управляє цими ключами і дає користувачеві доступ до транзакцій його коштів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДоставка суши Астана
Следующая статьяВазон

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here