Штроборез интерскол пд 230

0
422

Штроборез — це високоякісне вузькоспеціалізоване електричне обладнання, яке служить для виготовлення широких і / або глибоких борозен в самих різних мінеральних основах. Так, можна працювати в бетоні, камені, цеглі, пінобетон, гіпсі і так далі.

Сьогодні відповідно до стандартів будівництва будь-які інженерні комунікації в житлових приміщеннях необхідно робити у внутрішніх каналах-заглибленнях або просто в «штробах». Штроби штроборез интерскол пд 230 використовують для прокладки силових і слабкострумових кабелів, водопровідних, газових, опалювальних, каналізаційних труб, трас системи кондиціонування.

Конструктивно штроборез (бетоноріз) схожий на болгарку. Він має електромотор, який розташований під кутом, шпиндель, редуктор, кожух для захисту оператора, набір ручок, різні системи контролю та безпеки.

Однак штроборез дає можливість істотно швидше, ніж болгаркою нарізати штроби. Також такі штроби будуть рівніше, їхні краї будуть чистішими. Також застосовуючи штроборез ви не отримаєте такий запиленості приміщення. Також створювати штроби штроборезом набагато безпечніше.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВазон
Следующая статьяАксессуары бмв

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here