Душевой бокс

0
275

Душевой бокс представляє собою обладнане для водних процедур герметичне простір, обгороджене скляними шторками, стінками і дахом. Така конструкція дозволяє повністю виключити потрапляння вологи на предмети, що знаходяться за межами душевого бокса. Він багато в чому схожий на душову кабіну, відрізняючись від неї великими розмірами і розширеним кількістю функцій. Такі сантехнічні пристрої є універсальною частиною інтер’єру ванної кімнати. Вони дозволяють своїм власникам насолодитися комфортом і отримати максимальне задоволення від процесу прийняття душу.

Функціональність душевой бокс, кабіни
Виробники даних моделей подбали не тільки про різноманітність функціоналу, але і про зручність кінцевих споживачів. Тримачі для рушників, полички для косметичних засобів, витяжка, дзеркало, радіо і навіть сидіння роблять кожне прийняття душу справжнім релаксаційним ритуалом.

Затіяли ремонт у ванній кімнаті і ніяк не можете вирішити, що вибрати: ванну або ж все-таки душевой бокс? Компромісом між цими конструкціями є гідромасажні бокси. Поєднати прийом ванни і душа можливо в душовому боксі. Ціна не набагато дорожче, але такий виріб з глибоким піддоном дасть можливість вдосталь полежати в теплій водичці, а вмонтовані форсунки, крім звичайного душа, дозволять насолодитися ефективним гідромасажем тіла і ніг.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here