Комплектуючі для небулайзера

0
370

У каталозі нашого інтернет магазину ви можете знайти запчасти для небулайзера, камери, акумулятори, мундштуки, адаптер для мережі або адаптер до автомобільного прикурювача. Іншими словами, все що від’єднується від блоку, можна придбати окремо.

Таким чином, маска для інгалятора призначається для того щоб користувач мав можливість вдихати препарат за допомогою рота і носа. Мундштук допомагає здійснити вдихання кожної носової ніздрів окремо. За допомогою акумулятора, є можливість здійснювати процедуру в автономному режимі далеко від електричної мережі. У той же час мережевий адаптер навпаки є провідником струму. В камеру необхідно заливати рідкий розчин, яким ми дихаємо. Для того щоб хмара аерозолю подавалося в маску, необхідні такі компоненти як трубка і розпилювач.

Комплектуючі для інгаляторів є неодмінними чинниками його нормального функціонування, тому необхідно розуміти як правильно доглядати за обладнанням. Перед тим як застосовувати інгалятор перший раз, потрібно продифференцировать всі комплектуючі вироби і насадки, камеру і трубки. Це необхідно повторювати після кожного застосування, особливо, якщо засіб використовується всією сім’єю.

Для проведення дезінфекції можна взяти спеціальний медичний розчин, який доступний у всіх аптеках. Але якщо зробити це за допомогою звичайної води, а потім дати комплектуючих просохнути, то ефект буде точно таким же. Слід зазначити, що кип’ятити аксесуари можна, оскільки не всі вони термостійкі і можуть деформуватися від високих температур.

Купити запчастини до ингалятору ви можете в нашому інтернет магазині https://medtehnikalife.com.ua. Наші менеджери розкажуть про переваги всіх моделей, підкажуть як їх правильно використовувати, дадуть якісну консультацію в телефонному режимі. Ми чекаємо вашого дзвінка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here