Фаленопсис

0
561

Фаленопсис (Phalaenopsis) http://hibox.com.ua/orkhidei/falenopsis.html в домашньому квітникарстві зустрічається досить часто. Орхідею легко вирощувати, цвітіння яскраве і соковите. Ціна на орхідею невисока. Звідси і популярність рослини орхідея. Квіти рослини нагадують великих метеликів. Пелюстки мають насичений колір.

Зміст орхідеї Фаленопсис:

Як і будь-яка орхідея, Фаленопсис вимагає уважного догляду за собою. 14-ти годинне щоденне освітлення — важлива умова для рослини. Купівля фітолампи буде правильним рішенням, тому що яскравого денного світла часто не вистачає. Час від часу обприскуйте листя орхідеї, особливо при зниженій вологості повітря в кімнаті. Поки рослина цвіте бережіть квітки від води, від обприскування можна відмовитися. Орхідея Фаленопсис швидко пристосовується будинку.

Нюанси поливу орхідеї:

1. Поливати орхідеї рекомендується через верх горщика. Перший спосіб поливу орхідеї — з леечки. Він дозволяє не турбувати орхідею. Другий спосіб — занурити горщик з рослиною в резервуар з водою.
2. Не заливайте коріння. Субстрат вбирає вологу і викликає гниття коренів орхідеї. При цьому субстрат потрібно частіше міняти.
3. Підтримуйте кількість вапна.

Добриво орхідеї:

Щоб рослина орхідея мало свіжий і красивий вид потрібно удобрювати його. Купіть в магазині недороге добриво «Для орхідей». Підживлення вводите тільки під час цвітіння орхідеї.

Порушення правил догляду за рослиною орхідея призведе до захворювань або загибелі. Лікувати квітка складніше, ніж запобігти захворюванню. При належному догляді квітка орхідеї буде гарний і здоровий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here