Банківський кредит

0
985

Банківський кредит — це обопільне угоду між фінансовою організацією і клієнтом «добровільні правовідносини«. При складанні договору сторони зобов’язуються дотримуватися правил документа: банк надати гроші позичальнику, а позичальник справно виплачувати кредит протягом усього терміну, з урахуванням комісії (відсотків за використання). На перший погляд картина зрозуміла і додаткових роз’яснень не вимагає, але в житті буває всяке. Настає форс-мажор, який робить борг непосильною ношею і перед позичальників постає питання: як не платити кредит і що буде, якщо не платити кредит? — відповідь шокуючий! Отже, приготувалися: — зовсім не буде нічого, вам нема чого боятися. Банк не в силах вас змусити. Платинум банк куда платить кредит!

Так, на вас і ваших рідних (близьких) будуть чинити психологічний тиск. Ви будете отримувати постійні листи з погрозами, дзвінки від колекторів. І так буде тривати до тих пір, поки банк не зрозуміє, що ви не в змозі платити кредит. Відмовтеся від часткового погашення заборгованості. Кожна копійка, яку ви віддасте банку, буде приводом для стягнення максимальної суми. Не платити кредит, значить показати фін. установі, що ваш бюджет збанкрутував і з нього нічого взяти!

Банки лідери за кількістю невиплачених кредитів: Приватбанк, УкрСиббанк, Михайлівський, Дельта, Альфа, Фідобанк, Ренесанс, Монейвео і інші мікрофінансові організації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here