Морилка на соєвому маслі Fast Dry Varathane

0
100

Купить морилку на соєвому маслі Fast Dry Varathane

Рецептура морилки на основі прозорого соєвого масла — гарантія чистих, натуральних кольорів і глибокого проникнення в деревину. Кольорові пігменти преміум — класу забезпечать насичений колір за 1 шар, підкреслять природну красу і фактуру дерева. Супер швидковисихаюче покриття, повністю висихає за 1 год. Лягає рівно, без плям, не вимагає попередньої підготовки поверхні кондиціонером (для м’яких сортів дерева можлива попередня обробка кондиціонером). Для побутового та комерційного використання. Ідеально для будь-яких внутрішніх робіт, включаючи меблі, фурнітуру, дерев’яні вікна, двері і підлогу.

Візуальний ефект: Матове покриття різних насичених кольорів.

Фасовка: банка 0,946 л.

Підготовка попередньо пофарбованих поверхонь: Для кращої адгезії поверхня повинна бути чистою, сухою, без залишків воску, жиру, масел, шелаку, лаків, плям і полиролей. Старі покриття в поганому стані повинні бути видалені і зашкурени до рівної поверхні. Видаліть пил.

Фінішна підготовка поверхні: Використовуйте шліфувальну насадку (наждачний папір) спочатку № 150, потім № 180 і фінішна очистка № 220. Видаліть пил вологою ганчірочкою, дайте поверхні просохнути.

Нанесення: Використовувати поза приміщеннями або в добре провітрюваному приміщенні при температурі вище 10 ° С і вологості нижче 85% для забезпечення правильного висихання. Ретельно перемішати вміст банки. Наносити пензлем або аплікатором в 1 шар. Наносити по напрямку волокон деревини, ретельно втираючи масло в поверхню. Рівномірно розподіліть морилку по поверхні пензлем або аплікатором, ретельно розтираючи. Далі, через 10 — 15 хвилин все глянцеві «калюжки», тобто місця, де утворилися надлишки морилки, які не вбралися в деревину, потрібно ретельно розтерти по ще не пофарбованої поверхні. Для отримання більш насиченого кольору необхідно повторно нанести необхідну кількість шарів. Для очищення інструменту використовувати уайт-спірит. У разі необхідності морилку можна розбавляти уайт-спіритом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛюстра
Следующая статьяПОРЦЕЛЯНОВІ ВАЗИ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here