Интернет

0
18

Комплат пропонує послугу — домашній інтернет. Підключення відбувається по виділеній лінії, що являє собою цілодобове, високошвидкісне з’єднання використовує оптико волоконний Інтернет. Підключення по виділеній лінії-найшвидший, надійний і якісний спосіб доступу в інтернет. При цьому з’єднання по виділенню не схильне до перешкод на лінії і обривах зв’язку, а також зниження швидкості при великому навантаженні каналу зв’язку. У нас найкращій домашний интернет.

В якості домашніх користувачів Комплат розглядає фізичних осіб, які бажають скористатися послугами в приміщенні житлового фонду, де вони прописані або мають іншу реєстрацію. Для домашніх користувачів інтернету доступний повний спектр послуг зв’язку, що включає високошвидкісний оптико волоконний Інтернет та додаткові сервіси — цифрову телефонію, цифрове телебачення і локальну мережу.

Установка інтернету вдома
Підключення домашньої інтернет мережі проводиться з максимальною оперативністю-наші фахівці працюють професійно і якісно, при цьому ми у всьому вважаємо за краще індивідуальний підхід і завжди враховуємо побажання клієнта. Іншими словами, встановити підключення до домашнього бездротового безлімітного інтернету у нас просто, швидко, недорого!

До речі, підключення до інтернету вдома в компанії Комплат – це широкий спектр переваг і додаткових можливостей. До ваших послуг найшвидші локальні домашні мережі в Москві.

Вибрати підходящий варіант підключення ви зможете в розділі тарифи на домашнє підключення до інтернет.

Підключити домашній інтернет просто – телефонуйте нам або залишайте заявки на сайті. Якщо Вас зацікавили наші послуги, надішліть нам запит за адресою info@complat.ru або зв’яжіться з нами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяУборка

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here