Як купити мототрактор в Києві

0
176

Без трактора в сільському господарстві, зрозуміло, не обійтися: обробка полів, городів і садів в тій чи іншій мірі вимагає застосування техніки. Однак обов’язково купувати дорогі і надпотужні машини моя ссылка? Якщо обсяг робіт не надто великий, має сенс розглянути не менш корисний, але значно більш економічний варіант. Компактний розмір, достатня потужність, а головне, доступна ціна — робить цей вид техніки ідеальним бюджетним рішенням. Крім того, відгуки власників свідчать, що його дуже легкий у керуванні: навчитися ним користуватися зможе навіть дитина.

Розглядаючи різні варіанти, рекомендується в першу чергу враховувати рельєф місцевості. Для роботи на великій ділянці підрахуйте вартість, що буяє купинами і чагарниками краще підійде для більшої потужності і збільшеним паливним баком. Якщо ж ділянка відносно невеликий, але щільно засаджений, то вигідніше зупинитися на меншому за розміром, але більш маневреному. Якщо передбачається виконувати роботу на вузький грунті або засіяної пагорбами, то тут однозначно має сенс вибрати повно приводний модель.

Що стосується вибору між бензиновим і дизельним варіантами, то більшість покупців в Україні віддають перевагу саме другим: тягова сила у них значно вище, ніж у тих, що працюють на бензині. Крім того, вартість дизельного палива все ж нижче.

Слід звернути увагу і на можливість кріплення навісного обладнання, яке продається окремо. Як правило, до моторактору підходить лише те навісне обладнання, що виготовлене тим же виробником, тому має сенс вивчити його перелік, щоб в майбутньому не зіткнутися з проблемою несумісності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here