Клей

0
180

ЯК ВИБРАТИ КЛЕЙ РОЗПЛАВ
Цей клей розплав відрізняється високо швидкістю склеювання, що дуже важливо при виробництві меблів. Завдяки такому гідності процес виготовлення здійснюється швидко, що ефективно позначається на виробничих обсягах.

клей розплав відрізняється прекрасними показниками екологічності. Це означає, що його можна спокійно використовувати при виготовленні дитячих меблів. Товарами можуть успішно користуватися люди, які страждають від алергії, так як у них не виникне ніяких проблем зі здоров’ям через клею розплаву.

Самим головним достоїнством клея є міцність і надійність. Якість склеювання не тільки швидке, але і дуже висока. Завдяки цьому статус меблевої фабрики високий, так як у клієнтів не виникає претензій через слабкості товарів, що забезпечує позитивні відгуки. Іншими перевагами є економність і пожежна безпека клею розплаву. Важливо й те, що термін зберігання клея не має обмеження. Але для цього потрібно дотримуватися кімнатний температурний режим. Щоб здійснити приклеювання, слід нагріти матеріал до температури від 65 до 200 градусів. Також необхідно дотримати витримку 5-30 секунд. Робочий температурний режим — від ста градусів нижче нуля до ста градусів вище нуля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here