У Росії запрацював закон про неповоротних авіаквитки

0
261

Минулого тижня президент підписав, нарешті, закон про неповоротних квитках, викликав багато суперечок на стадії обговорення. Він офіційно набув чинності з 21 червня…

З цього дня всі авіапасажири зможуть зробити вибір на користь поворотного або неповернутого квитків. Зворотні квитки, як законодавці сподіваються, будуть коштувати приблизно на 15-20% дорожче неповоротних. Їх можна буде повернути в разі непередбаченого відмови від перельоту.

Безповоротний тариф, звичайно ж, дешевше, але відшкодувати його вартість буде не можна. Винятком у даному випадку буде, якщо пасажира підвело його здоров’я, і захворів чи помер близький родич. Зрозуміло, все це потрібно буде підтвердити документально.

Якщо рейс затримали або скасували з вини авіаперевізника, останній буде зобов’язаний повернути витрачені пасажиром кошти на безповоротний квиток.

До вступу закону в силу, повертали квитки у разі відмови від перельоту за добу. Повернути гроші можна було повністю, а якщо квиток повертався за менший термін — стягували комісію в розмірі 25% від вартості перельоту. Ці правила діють на зворотні квитки і по сей день.

Безповоротний тариф краще брати, якщо ви точно впевнені в термінах своєї поїздки.

У найближчому майбутньому безповоротні квитки, можливо, доберуться і до російської залізниці. Закон про неповоротних ж/д квитки вже розглядається в Держдумі.

Що стосується низьких цін на авіаквитки на практиці, поки що якихось позитивних змін для пасажирів на сайтах основних російських авіакомпаній ми не помітили. Знизяться вони чи ні, це, швидше за все, пасажири побачать лише до кінця року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here