На Керченській переправі зявився 4-й пором – грецьке судно «Ионас»

0
369

У минулу п’ятницю 23 травня на поромній переправі порт Кавказ – Керч запрацювало грецьке судно «Ионас»…

Таким чином, російські власті намагаються підвищити ефективність поромної переправи в Крим, претензій, до якої останнім часом було не мало. Нагадаємо, на травневі свята черзі на неї розтягувалися до 5 кілометрів, в них можна було втратити до 15 годин.

Після цього президент призначив Медведєва відповідальним за поліпшення ефективності поромного сполучення з Кримом, головною метою якої є зниження часу очікування пасажирів.

Зараз у Керченській протоці працюють чотири порома: три основних – «Микола Аксененко» (місткість 261 чоловік + до 41 легкового автомобіля), «Керченський 2» (215 осіб до 27 легкових автомобілів) та «Єйськ» (175 осіб до 25 легкових автомобілів), плюс додатковий дуже місткий і комфортабельний пором «Ионас». Пасажирська місткість останнього – 600 осіб, вантажна – до 160 легкових автомобілів.

Вартість проїзду для дорослих – 135 рублів, дітям до 12 років 50% знижка, а діти до 6 років їдуть безкоштовно. За перевезення легкового автомобіля потрібно заплатити близько 1000 рублів. Детальніше про ціни і розклад можна дізнатися на офіційному сайті Єдиної Транспортної Дирекції.

Зараз ситуація на поромній переправі «Крим» більш-менш нормалізувалася, величезних черг немає, час очікування на навантаження становить не більше 1-2 годин. Всі судна працюють за розкладом, інтервал ~ 30 хвилин.

Але попереду літо і розпал туристичного сезону, і вже зараз стає ясно, що 4-х поромів на переправі з порту Кавказ в Керч явно недостатньо, потрібно як мінімум подвоїти їх кількість.

Цікаві статті: «Космополітъ» – престижний готель для любителів авангарду

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here