У Москві відкрився новий міжнародний аеропорт

0
323

Російська столиця отримала новий міжнародний аеропорт – «Жуковський». Урочисту церемонію офіційного відкриття нової повітряної гавані провів особисто прем’єр Дмитро Медведєв…


Одним з перших авіаперевізників, які буде здійснювати регулярні рейси з «Жуковського» стане киргизька Air Kyrgyzstan. Перший такий рейс запланований на 20 червня. Угоду про співпрацю з авіакомпанією вже підписано Томасом Вайшвиллой – гендиректором компанії «Рампорт Аеро», яка є оператором і одночасно інвестором аеропорту. Аналогічні угоди підписані з російською компанією «Авіастар-ТУ» і казахстанської SCAT.

Компанія «Рампорт Аеро» була створена в 2014 році як спільне українсько-литовське підприємство. Засновниками виступили «Ростех» і литовська фірма Avia Solutions Group. «Рампорт Аеро» створювалася спеціально для потреб управління нової авигаванью. З боку компанії в проект аеропорту було вкладено 27 млн. доларів США. Спочатку «Жуковський» планувалося відкрити в березні поточного року, але до того терміну оператор не встиг отримати всі необхідні документи.

Раніше, в грудні 2013 року пройшла інформація, що Avia Solutions Group виграла тендер «Ростеха» на реалізацію проекту нового аеропорту на базі наявного аеродрому «Раменське» в Жуковському. Також повідомлялося, що новий аеропорт буде орієнтований на лоукостерів.

«Жуковський» став четвертим міжнародним аеропортом Москви крім Шереметьєво – 1 і 2, Домодєдово і Внуково.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here