Авіакомпанія Srilankan Airlines іде з Росії

0
987

Національна шриланкийская авіакомпанія Srilankan Airlines заявила про закриття польотної програми прямих безпосадкових рейсів між Москвою і Коломбо в зв’язку з падінням попиту на авіаквитки.

У компанії пояснили, що польотна програма буде завершуватися поступово, у кілька етапів, аж до 31 березня 2015. Першими скасували всі п’ятничні рейси – з 1 лютого вони більше не здійснюються.

Крім того, у зв’язку з заміною лайнерів Airbus A330 на менш місткі Airbus A320, всі залишилися до 31 березня рейси будуть не прямими безпосадковими як раніше, а з технічною посадкою в Дубаї. На неї потрібно близько години, протягом якого пасажири повинні будуть перебувати в салоні лайнера.

Після заміни борту зміниться і номер рейсу – він стане UL532. З Москви літак буде вилітати о 16:40, посадка в Коломбо запланована на 05:55. Рейс з Коломбо стане UL531, літак буде вилітати у 07:10, час прибуття в Москву – 15:30.

Загалом, опитані туроператори не вважають догляд Srilankan Airlines з Росії критичним, однак вони визнають, що прямих рейсів в Шрі-Ланку буде не вистачати. На думку туроператорів, ця нестача стане відчутною вже в літньому сезоні.

Нагадаємо, що компанія Srilankan Airlines – не перший іноземний авіаперевізник, який заявив про оптимізацію перевезень на російському ринку. Так, австрійська компанія Niki нещодавно повідомила про відхід з російського ринку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here