Росавіація наклала заборону на рейси Egypt Air в Росію

0
417

Федеральним агентством повітряного транспорту (Росавиацией) заборонені всі польоти повітряних суден єгипетської авіакомпанії Egypt Air у російські аеропорти.

Таке рішення набуває чинності з 14 листопада поточного року. Інформацію вже підтвердило керівництво московського аеропорту Домодєдово.

У калл-центрі Egypt Air пасажирам повідомляють про припинення перевізником бронювання квитків на московські рейси, але при цьому просять передзвонити через кілька днів. Відомо, що кількома днями раніше, після публікації указу Президента РФ про припинення польотів російських літаків до Єгипту, керівництво Egypt Air розглядало питання про збільшення кількості рейсів на російському напрямку.

Авіакомпанія Egypt Air — флагман авіаперевезень в Єгипті. Компанія повністю державна. Egypt Air виконує регулярні пасажирські і вантажні рейси приблизно в 70 аеропортів в Європі, Африці, на Середньому і Далекому Сході, в США і Канаді. За даними за січень 2015 року, парк літаків Egypt Air становив близько 60 бортів відомих брендів Airbus, Boeing і Embraer .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here