Літак «Трансаеро» знайшов «тигрові риси»

0
410

У Москві, в міжнародному аеропорту «Внуково», в минулий понеділок відбулася офіційна презентація проекту «Смугастий рейс», заснованого авіакомпанією «Трансаеро» спільно з центром «Амурський тигр».

Проект, за задумом засновників, повинен привернути увагу російської та міжнародної громадськості до екологічних проблем, зокрема, проблеми збереження на нашій планеті тварин, віднесені вченими до рідкісних і зникаючих видів. В рамках проекту «Смугастий рейс» один з далекомагістральних літаків «Трансаеро», широкофюзеляжний Boeing 747 місткістю 447 осіб, знайшов зовнішні риси смугастого хижака. На носовій частині авіалайнера з’явилося багатобарвне, що виглядає дуже натурально зображення голови амурського тигра.

Такий варіант зовнішнього оформлення пасажирського літака, як заявила прес-служба авіакомпанії, аналогів у світовій цивільної авіації не має. З часом «тигровий окрас» повинні отримати і окремі елементи інтер’єру салону авіалайнера.

Розфарбуванням літаків «під тигрів» діяльність в рамках проекту не обмежиться. Його учасники мають намір приділяти багато уваги екологічному освіті та пропаганді природоохоронних заходів. Спеціальна рубрика «Жива природа» з’явиться в бортовому журналі «Трансаеро», в соціальних мережах на належать авіакомпанії сторінках.

Центр «Амурський тигр», який є автономною некомерційною організацією, надав «Трансаеро» власні документальні фільми екологічного змісту, призначені для перегляду пасажирами «Смугастого рейсу».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here