Трансаеро вперше запускає регулярні рейси на Мальту

0
197

Авіакомпанія «Трансаеро» вперше у своїй історії запускає регулярне авіасполучення між Москвою і Мальтою

Аж до квітня 2015 повітряне сполучення між Москвою і Мальтою обслуговувалося виключно національної мальтійської авіакомпанією Air Malta, за винятком періоду з 2005 по 2009 роки, коли крім регулярних рейсів в літні місяці здійснювалися чартери.

О. Плешакова, генеральний директор Трансаеро відзначила не тільки безумовну історичну та культурну цінність цього середземноморського острова, але і його привабливість для російських туристів в якості популярного курортного маршруту та центру з вивчення англійської мови. Мальта славиться своїми чистими пляжами, безпекою та ідеальним обслуговуванням відпочиваючих. На думку Плешаковой, новий рейс суттєво збільшить кількість мандрівників, давно мріють відпочити на Мальті, сприятиме розвитку туризму та культурного обміну між нашими країнами.

Експерти ринку міжнародного туризму і авіаперевезень менш оптимістичні в думці. За їхніми прогнозами, додаткові рейси на острів можуть сприяти демпінгу цін та цінових війн туроператорів, які організовують відпочинок по цьому напрямку. Їх аргументи полягають в тому, що попит на Мальту у російських туристів суттєво (на 40%) знизився за останній рік на тлі економічної ситуації в країні. Сьогодні більшою популярність користуються російські курорти, а ті, хто воліють закордонні поїздки, будуть економити, вибираючи більш доступні за ціною напрямки, такі як Туреччина чи Греція.

У теж час, додаткова пропозиція стимулює конкуренцію, що важливо для цілей оздоровлення ринку, створення нових додаткового попиту і розвитку галузі. Враховуючи відмінну репутацію перевізника, зручний розклад рейсів, Мальтійське напрямок може скласти здорову конкуренцію і привести до вирівнювання цін та зростання попиту на послуги.

Рейси » Трансаеро будуть здійснюватися по неділях бортами Boeing 737. Виліт з московського аеропорту Домодєдово о 14.25, приліт на Мальту – 17.55 за місцевим часом. Зворотний рейс слід розкладом 18.45 – виліт, 23.45 – прибуття в Москву.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here