Virgin Australia зажадала з пасажирки 8,6 тисячі доларів за зміну прізвища

0
335

Австралійська авіакомпанія Virgin Australia виставила молодятам Брендану і Джулії Уиддоусон рахунок на 8,6 тисячі доларів за те, що жінка змінила дівоче прізвище…

У минулому році Брендан Уиддоусон і Джулія Уолліс забронювали весільну подорож Албанії, Чорногорії та Хорватії. Виліт був призначений на 14 травня 2017 року. У лютому пара розписалася і в зв’язку з цим звернулася в службу по роботі з клієнтами Virgin Australia з проханням змінити у квитку прізвище жінки.

Але співробітники авіаперевізника повідомили, що цього зробити не можна, а подружжя повинні скасувати своє замовлення і заново забронювати тур. При цьому Брендану і Джулії необхідно заплатити за скасування броні.

В результаті переговорів подружжю виділили місце на рейсі іншого авіаперевізника – Etihad Airways з ОАЕ. Однак у авіакомпаній відрізняються збори, і сума доплати все одно склала близько тисячі доларів.

Уиддоусона порадувало, що Virgin Australia вирішила проблему, але він був вражений безумством діючої системи. Мандрівник зазначив, що й інші можуть зіткнутися з такими ж проблемами в майбутньому.

Як пояснили представники Virgin Australia, відповідно до норм Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), коли заброньований квиток, прізвища пасажира можна змінити не більше трьох букв. В інших випадках мандрівникам доведеться анулювати бронювання і заново забронювати місце. За словами авіакомпанії, це правило введено для забезпечення безпеки авіаперельотів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here