Представники Домодєдово прокоментували протест авіапасажирів

0
88

Як заявили в столичної повітряної гавані Домодєдово, авіакомпанії забезпечують усіма ресурсами та інфраструктурою, які необхідні для обслуговування пасажирів авіалайнерів…

Так співробітники аеропорту прокоментували бунт клієнтів авіаперевізника «Вім-Авіа», причиною якого стали численні затримки рейсів.

Як відзначили представники аеропорту, зараз видимість у районі аеродрому перевищує 10 тисяч метрів, а погодні умови сприятливі для посадки та вильоту літаків. Питання щодо окремих рейсів, у затримці яких аеропорт не винен, в Домодєдово рекомендували поставити представникам авіакомпанії.

Про протест пасажирів «Вім-Авіа» в московському аеропорту повідомили в понеділок. Із-за масової затримки внутрішніх і закордонних рейсів клієнти авіакомпанії перекрили вхід в один із залів очікування, а також заблокували інформаційні стійки.

У прес-службі «Вім-Авіа» пояснили, що затримки рейсів викликані тим, що три широкофюзеляжних літака повернулися з технічного обслуговування пізніше запланованого часу. Авіакомпанія очікувала прибуття повітряних суден більше 10 днів.

Крім того, причиною віялових затримок рейсів стало початок традиційного сезону літнього відпочинку, а в цьому році значно зросла кількість мандрівників, які, зокрема, вирушають до Туреччини. «Вім-Авіа» не вдалося виконати рейси літаками сторонніх авіакомпаній, так як на даний момент у всіх перевізників спостерігається дефіцит авіалайнерів.

«Вім-Авіа» принесла вибачення перед клієнтами за доставлені незручності і пообіцяла якомога швидше виправити ситуацію. Передбачається, що літаки повернуться з планового технічного обслуговування вже до кінця сьогоднішнього дня, і поступово авіакомпанія виконає всі затримані рейси. Перевізник надав всім постраждалим клієнтам харчування, напої та розміщення в готелі, що, за його словами, повністю відповідає Федеральним авіаційним правилам. «Вім-Авіа» обіцяє виконати всі зобов’язання перед клієнтами і туристичними операторами.

У липні минулого року Росавіація пригрозила позбавити «Вім-Авіа» права виконувати чартерні рейси, якщо авіакомпанія не усуне затримки рейсів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here