Korean Air повідомила, що буде активно використовувати електрошокери для заспокоєння буйних пасажирів

0
332

Південнокорейський авіаперевізник Korean Air заявив, що доручить стюардесам частіше використовувати електрошокери, щоб вгамувати буйних пасажирів на борту…

Про це представники найбільшої в Південній Кореї авіакомпанії заявили на прес-конференції, яка відбулася в Сеулі 26 грудня.

За словами Korean Air, зараз застосування приладу допустимо тільки, якщо є серйозна загроза пасажирам, членам екіпажу або безпеки на борту. Але авіакомпанія зазначила, що спектр застосування електрошокера дуже вузький, і персонал не може використовувати його при виникненні реальної загрози. З цієї причини перевізник вирішив змінити правила застосування приладу.

За словами Korean Air, тепер у випадках насильства, які загрожують безпеці на борту, персонал буде робити рішучі дії.

За даними міністерства транспорту Південної Кореї, кількість інцидентів під час перельотів з 2012 по 2015 роки зросла з 191 до 460, тобто більш ніж в два рази.

21 грудня поп-співак з США Річард Маркс допоміг затримати бешкетника на рейсі Korean Air Ханой-Сеул. Як розповіла дружина виконавця, стюарди вели себе непрофесійно – не вміли користуватись електрошокером і не могли втихомирити буйного пасажира.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here