На вокзалах будуть оглядати пасажирів в аеропортах

0
649

З 1 квітня нинішнього року на 32 залізничних вокзалах нашої країни з’являться доглядові зони, які за прикладом аеропортів будуть оснащені рентгенівськими конвеєрними установками для огляду багажу.

Також в цих зонах вибірково зможуть оглядати і пасажирів. У РЖД ще не можуть відповісти, скільки часу доведеться проводити пасажирам у подібних доглядових зонах.

Цікаво і те, що держава витратила на обладнання цих зон вже більше 1 млрд. рублів, але не узаконило їх юридично. Тобто в даний час співробітники безпеки залізничних вокзалів за законом не маю права обшукувати пасажирів без їх згоди.

Виходить, що мільярд витратити встигли, а от внести відповідні поправки в закони не встигли.

Так що зараз у рамках експерименту оглядати пасажирів співробітники служб безпеки, керуючись лише спеціально виданими нормативними актами МВС, в яких, проте ніяк не регламентовано порядок роботи таких інспекторів з огляду.

МВС в майбутньому планує розробити ряду поправок в Закон про транспортної безпеки, який зобов’яже пасажирів проходити процедуру огляду.

Багато подорожуєте на літаках і поїздах? Потрібні хороші і недорогі сумки дорожні? Захочете в інтернет-магазин «Vip Bag» і вибирайте сумки з натуральної шкіри з величезного асортименту.

За оцінкою експертів ця міра не здатна знизити рівень терористичних загроз на залізничному транспорті, і приведе в першу чергу лише до масового запізнення пасажирів на потяги.

Яким саме вокзалів «пощастило» потрапити в список з 32 вокзалів з доглядовими зонами поки не уточнюється.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here