Грубо винесений з літака пасажир потребує пластичної операції

0
109

За інформацією адвоката доктора Девіда Дао, постраждалого від рук охоронців, силоміць винесли його з літака United Airlines, його клієнтові потрібна допомога пластичних хірургів…

Адвокат Томас Деметріо повідомив, що у 69-річного Дао діагностовано струс мозку та перелом носа. Також в результаті грубих дій охорони аеропорту о’хара в Чикаго лікар позбувся декількох зубів.

Гучний інцидент стався 9 квітня. Службовці аеропорту зажадали у чотирьох пасажирів рейсу, який прямував у Луїсвілль, покинути борт, щоб дати місця співробітникам авіакомпанії. Доктор Девід Дао відмовився підкоритися, після чого його силоміць винесли з літака охоронці.

Відео інциденту потрапило в інтернет, викликавши широкий громадський резонанс, масові протести серед китайських інтернет-користувачів і падіння капіталізації United Airlines на 750 млн. доларів США.

Гендиректор авіакомпанії Оскар Муньос запевнив громадськість, що подібний інцидент більше не повториться, а також повідомив, що не збирається залишати свій пост.

Днями також стало відомо, що на початку квітня в центрі подібного скандалу виявився керівник однієї з каліфорнійських інвестиційних компаній Джефф Фирнс. Фігурантом ПП стала та ж авіакомпанія United Airlines. Її працівники вимагали у Фирнса покинути борт, щоб звільнити місце для «більш важливого пасажира». На відмову співробітники компанії пригрозили пасажиру наручниками. У підсумку Фирнс перейшов у економклас. На вимогу повернути гроші за квиток авіакомпанія погодилася лише компенсувати цінову різницю між бізнес-класом і «економом».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here