«Перемога» буде перевозити дамські сумочки і портфелі безкоштовно

0
1157

Московський арбітражний суд зобов’язав лоукостера скасувати вимоги до форми, розміром і призначенням дамської сумочки і портфеля, які пасажири можуть брати в салон…

Авіакомпанія «Перемога» вимагала визнати незаконним розпорядження Ространснагляду від 29 лютого, де були відповідні опису. Суд відхилив заяву компанії.

Правила «Перемоги» визначають портфель, як вузьку прямокутну сумку, довжина, ширина і висота якої сумарно не повинні бути більше 75 див. В портфелі дозволено перевозити книги, документи та ноутбук.

Дамська сумочка повинна бути прямокутної або довгастої. За правилами аксесуар призначений для перенесення косметики або дрібних предметів. Як і для портфеля, сума габаритів дамської сумочки не повинна бути більше 75 див. Раніше лоукостер вимагав доплату за перевезення в салоні різних пакетів і рюкзаків.

Як повідомив Ространснадзор, федеральні авіаційні правила не обмежують габарити та вид жіночих сумок і портфелів, тобто вимоги компанії незаконні.

Представник «Перемоги» заявив, що авіакомпанія не забороняє перевозити ці аксесуари безкоштовно, і опис в правилах досить умовно. Він сказав, що інформація носить рекомендаційний характер і повідомляється пасажирам, щоб забезпечити їх комфорт.

Нещодавно дев’ятий арбітражний апеляційний суд Москви визнав законним попередній вердикт суду, згідно з яким лоукостер не повинен брати плату з пасажирів за перевезення рюкзаків. «Перемога» вирішила оскаржити це рішення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here