Мінтранс: у нову авіакомпанію для перевезень на півдні РФ інвестують до $300 млн

0
187

У нову авіакомпанію для маршрутів по півдню Росії планується інвестувати до 300 млн. доларів США…

Зараз вже зареєстровано юрособа, проходять процедури отримання ліцензій та сертифікатів, сказав в одному з інтерв’ю Максим Соколов, міністр транспорту РФ.

«Компанія вже зареєстрована, і нам тепер важливо отримати всі потрібні документи – сертифікат, ліцензію на комерційні перевезення і т. д. У парку має бути до 10 літаків Sukhoi Superjet, і з урахуванням їх вартості можливий обсяг інвестицій складе до 300 млн. доларів США», — розповів Соколова в ході візиту в Самарську область.

Конкретні імена і назви потенційних інвесторів міністр називати не став, заявивши, що «свою участь інвестори повинні презентувати самі».

Однак, Соколов припустив, що в числі інвесторів може не виявитися «Аерофлоту». Міністр припустив, що група компаній не стане брати участь у проекті, так як вже зараз має достатньо диверсифікований холдинг, куди входять «Аврора», «Перемога», «Росія».

«Даний проект буде особливо цікавий для аеропортів у регіонах, адже саме вони націлені на формування горизонтальних зв’язків один з одним, не зав’язуючи всі потоки на московський вузол, який дуже перевантажений», — сказав міністр.

Про можливості створення нової авіакомпанії для
російського півдня Соколов заявляв ще на недавньому інвестфорумі в Сочі. Тоді
дехто припускав, що інвесторами виступлять приватні підприємці і Краснодарський
край. Імовірним інвестором називали співвласника «Магніту» Сергія
Галицького. Йому, до речі, належить ФК «Краснодар».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here