Авіакомпанія Добролет назвала свої перші напрямки польотів

0
588

Сьогодні стало відомо, що обрані перші п’ять напрямків, за якими першими з Москви полетять лайнери створюваної «Аерофлотом» дисконтної авіакомпанії «Добролет».

Якщо нова російська авіакомпанія встигне найближчим часом отримати дозвіл Росавіації, то її перші польоти почнуться вже в травні нинішнього року. А всього до 2015 року планується відкрити всі 12 раніше заявлених напрямів, розповіли в представництві «Доброльота».

На думку експертів авіагалузі, «Добролет» вибрав Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Самара, Перм і Уфи, керуючись тим, що в даний час це одні з найбільш затребуваних і комерційно успішних маршрутів, тому тут найлегше забезпечити хорошу завантаження літаків.

Втім, за прогнозами тих же авіаційних експертів, вихід ще одного гравця на рейси в Петербург і Єкатеринбург, навряд чи вплине на зниження квиткових цін у діючих гравців, а на інших маршрутах можливе зниження їх цін на 10-15%.

У самому лоукост-перевізника вже не раз заявляли, що ціни на авіаквитки «Доброльота» будуть як мінімум на 20-40% дешевше, ніж у традиційних авіаперевізників.

Досі ще точно невідомо, з якого столичного аеропорту літатимуть літаки нового дисконтного перевізника. Планується, що аеропорт базування буде визначено у березні-квітні, і швидше за все їм стане аеропорт Внуково.

Цікаві статті: Принади елітного відпочинку за кордоном

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here