Пасажири «Вім-Авіа» більше доби чекали виліт рейсу зі Шрі-Ланки

0
168

У вівторок 14 лютого 2014 року з-за технічної несправності борту авіакомпанії «Вім-Авіа» двом сотням російських туристів довелося більше доби чекати вильоту свого рейс NN 8936 з аеропорту Коломбо.

У прес-службі перевізника пояснили, що під час зльоту лайнера виникли серйозні технічні проблеми в системі кондиціонування, з-за чого йому довелося повертатися на стоянку. Всі пасажири були оперативно розміщені по готелям, їм надали безкоштовне харчування та напої.

Але після того як всі неполадки були усунені і росіян все ж запросили на реєстрацію рейсу Коломбо-Москва, частина з них, злякавшись тривалого 8 годинного перельоту на щойно відремонтованому лайнері, відмовилася летіти, вимагаючи замінити цей борт на інший, повністю справний.

Спори пасажирів, представника авіакомпанії і представників туроператора «Лабіринт», по лінії якого і приїхали на відпочинок туристи, які тривали майже півдня. Представник «Вім-Авіа» запевнив, що всі технічні несправності були повністю усунені, і це офіційно підтверджено документами.

Доводи авіаперевізника переконали більшу частину туристів, і рейс ПН 8936 вилетів у 16:18 за московським часом назад в Росію. На борту було лише 177 пасажирів, оскільки інші 23 пасажира вважали за краще придбати квитки на інші рейси іншими авіакомпаніями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here