Восени цього року РЖД запускає двоповерхові поїзди

0
202

Вже з 1 листопада нинішнього року за маршрутом Москва-Адлер почнуть ходити двоповерхові пасажирські поїзди.

За словами представника РЖД, нові двоповерхові вагони створені з використанням останніх технологій і матеріалів, можуть розвивати швидкість до 160 км/год, і проїзд в них буде коштувати на 20-25% дешевше, ніж проїзд у купе і СВ в нинішніх одноповерхових вагонах.

Досвідчений зразок подібних двоповерхових купейних вагонів РЖД був вперше показаний громадськості ще 4 роки тому. Стандартний вагон складається з 16 купе (по 8 на

кожному поверсі) і розрахований на 64 пасажира.

Як обіцяють в РЖД, комфортабельність купе і вагонів в цілому нічим не буде поступатися звичайним одноповерховим купейним і СВ-вагонів, і навіть, навпаки, в деяких деталях буде перевершувати їх.

У нових купе буде відсутня верхня багажна полку, з’являться індивідуальні електричні розетки для зарядки комп’ютерів і телефонів.

Також у нових вагонах буде по три туалету, розташованих у неробочого тамбура, в якому завдяки спеціальним дымоуловителям можна буде палити.

Вагони-ресторани також будуть двоповерховими. На першому поверсі знаходитиметься кухня з баром і ліфтом (для страв), а на другому — зал майже на 50 відвідувачів. Кожен столик в ресторані буде обладнано кнопкою виклику офіціанта.

Вагони-ресторани обладнають телевізорами, кондиціонерами і системою безпеки, що дозволяє передавати сигнали машиністу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here