У Єгипті перекинувся мікроавтобус з росіянами: 3 загиблих

0
149

Два російських туриста і один єгиптянин загинули і ще 10 наших співвітчизників отримали серйозні травми після того, як перевозив їх напередодні ввечері з Дахаба в Шарм-Ель-Шейха мікроавтобус потрапив в аварію.

Зі слів постраждалих росіян, винні у цій трагедії повністю лежить на загиблого водія, він заснув за кермом, внаслідок чого машина втратила керування і на великій швидкості перекинулася на дорозі.

Як повідомили в посольстві РФ в Каїрі, докладна інформація про постраждалих громадян Росії зараз уточнюється, справа в тому, що туристи відпочивали в Єгипті по лініях різних туроператорів, які проживали в різних готелях, і природно ніякого списку з контактною інформацією про постраждалих у вуличному агентстві, де купувалася ця екскурсія, немає.

Також досі ще не відомо, в яких страхових компаніях були застраховані постраждалі, оскільки полісів у момент аварії у них при собі не було.

Повідомляється, що на місці аварії загинув 43-річний житель Петербурга, пізніше в госпіталі Шарм-Ель-Шейха померла 26-річна мешканка Єкатеринбурга, і один російський турист досі перебуває у вкрай важкому стані, у нього серйозна травма голови.

В Ростуризмі нагадали, що вже неодноразово попереджали наших співвітчизників про можливі наслідки покупки екскурсій у вуличних агентствах Єгипту, в яких ніхто не стежить за технічним станом транспортних засобів та кваліфікацією водія.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here