Затонула «Зірка Сходу» забрала життя 434 осіб

0
741

Станом на 8 червня китайські власті оцінюють кількість загиблих в результаті катастрофи на річці Янцзи круїзного теплохода «Зірка Сходу» як 434 людини.

Трагедія сталася 1 червня в провінції Хубей. Круїзне судно прямувало з Нанкіна в Чунцин на південному заході Китаю. На його борту перебували 456 осіб, включаючи 405 пасажирів, 46 членів екіпажу і 5 співробітників турагентств.

Лише 14 пасажирам теплохода вдалося врятуватися (у тому числі капітана судна), вісім осіб досі вважаються зниклими без вісти. Більшість загиблих пасажирів – це літні туристи старше 50 років, що вирушили в екскурсійну поїздку через місцеві турфірми. Однак серед жертв були і діти.

Ті, що вижили пасажири повідомили, що їх корабель пішов на дно за 30-60 секунд, тому більшість людей і не встигли вибратися з салонів скористатися рятувальними засобами. За словами капітана, причиною затоплення судна стала потужна буря, через яку воно перекинулося і практично миттєво затонуло.

П’ятого червня величезне судно вдалося, за допомогою потужних кранів, повернути в нормальне положення і відкачати з корпусу воду. Рятувальники зважилися перевертати судно лише після того, як стало ясно, що ніхто з що знаходяться всередині теплохода туристів і членів екіпажу не вижив в утворилися повітряних мішках всередині судна.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here