Єгипетські лікарі викрали органи померлого туриста з Росії

0
253

Судово-медична експертиза показала, що у 39-річного росіянина Євгенія Кузнєцова, помер у госпіталі в Хургаді (Єгипет) після бійки з співвітчизником, відсутні деякі внутрішні органи.

Згідно з висновком російських судмедекспертів, з тіла була видалена одна нирка і фрагмент печінки. Про це повідомила журналістам дружина Євгенія Кузнєцова. Вона не виключає, що органи могли викрасти з метою пересадки медики єгипетського госпіталю, які відключили впав у кому Євгена від апарату штучного дихання, не отримавши від страхової компанії ТСК плати за лікування.

Світлана Кузнєцова пообіцяла оформити судовий позов до страхової компанії на суму п’ять мільйонів рублів. Вона впевнена, що трагедії можна було б уникнути, якщо б ТСК своєчасно сплатила рахунок за лікування.

Ця історія почалася в листопаді минулого року, коли Євген Кузнєцов потрапив в госпіталь в Хургаді після побоїв, отриманих у барі готелю від іншого російського туриста. Адміністрація госпіталю зажадала за лікування 20 тисяч євро, у Світлани Кузнєцової таких грошей не виявилося, а компанія ТСК платити відмовилася, не визнавши ситуацію страховим випадком, оскільки Євген Кузнєцов під час бійки був в стані алкогольного сп’яніння. Згодом страховики визнали своє рішення помилковим і надали Світлану Кузнєцову необхідну суму, яку вона перерахувала на рахунок госпіталю. Однак Євген Кузнєцов до того часу був вже мертвий.

Побив Євгенія Кузнєцова 36-річний москвич Ілля Орличенко втік з місця трагедії і був затриманий в підмосковному Ногінську. Винним себе Орличенко не визнає, за його поясненням, приставав до нього п’яного Кузнєцова він лише штовхнув, після чого той впав і отримав ушкодження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here