Через недбалість лікарів Шереметьєво помер 24-річний пасажир

0
239

До літака авіакомпанії Air Europe, екстрено севшему в московському аеропорту Шереметьєво в ніч на 18 серпня через серцевого нападу у пасажира, вчасно не подали реанімацію…

За розповідями очевидців, у молодої людини під час польоту стався серцевий напад. Весь політ силами лікарів летіли цим рейсом йому проводили реанімаційні заходи, робився масаж серця і штучне дихання. Але по прильоту в аеропорт виявилося, що лайнер з вмираючим пасажиром зустрічали два не підготовлених до надання необхідної допомоги лікаря. Апаратура для підтримання дихання у них не працювала, так як у ній не було батарейок.

Здивованим пасажирам і екіпажу московські лікарі заявили: «А ми не знали, що у вас настільки серйозний випадок».

В результаті цієї кричущу халатність і 1.5 годинного очікування швидкої допомоги, 24-річний Артем Чечиков, який повертався з весільної подорожі з дружиною Оленою, помер ще до прибуття реанімобіля.

За словами вдови загиблого хлопця, винні в смерті лікарі Шереметьєво зараз не визнають своєї провини, продовжуючи цинічно стверджувати, що вчасно надали кваліфіковану допомогу. І це незважаючи на те, що більше сотні пасажирів цього рейсу стали свідками цієї трагедії.

Після галасу в блогосфері Слідчий комітет і Моз почали перевірку події, оборвавшего життя молодій людині, пообіцявши оприлюднити найближчим часом перші результати. Слідчим належить з’ясувати, чим з 04:30 05:31 займалися співробітники аеропорту, оскільки дзвінок на пульт Швидкої допомоги надійшов лише через годину після прибуття літака.

Згідно з регламентом, під час подібних аварійних посадок у зв’язку з необхідністю надання невідкладної медичної допомоги пасажиру, диспетчери зобов’язані передати медикам аеропорту детальну інформацію щодо причин надання медичної допомоги, і «швидка» у таких випадках чекає біля трапа або знаходиться вже в дорозі.

І як стало відомо сьогодні, за результатами перевірки порушено кримінальну справу за статтею «Спричинення смерті по необережності внаслідок неналежного виконання особою своїх професійних обов’язків».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here